استخدام

سؤالات رایج

برای بالا بردن قدرت انتخاب مشتریان و پوشش تمام نیازمندی‌های آنان، گروه ادیت95 نوع ترجمه را به دو دسته طلایی و نقره‌ای تقسیم کرده است.
ادامه مطلب

قوانین و مقررات

مرکز ترجمه، ویرایش؛ و رفع سرقت ادبیedit95 یک مرکز ارائه دهنده خدمات ترجمه و ویراستاری از طریق اینترنت است. این مرکز ق خود را مبنی بر تغییر و تحول مفاد این توافقنامه در هر زمان و بدون اطلاع قبلی محفوظ می‌دارد.
ادامه مطلب

ترجمه انگلیسی به فارسی ارزان و با کیفیت

زبان‌های مختلف ارتباط‌دهنده کشورها با یک دیگر هستند. به منظور ایجاد این پیوند، نیاز است تا از مترجم حرفه‌ای در ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی بهره گرفته شود.
ادامه مطلب

ویرایش تضمینی مقالات و متون انگلیسی

نوشتن یک متن بی عیب و نقص چیزی است که هر محقق به آن نیاز دارد. آنچه که یک متن انگلیسی را بدون مشکل جلوه می دهد، ویراستاری مقالات انگلیسی تضمینی به صحیح ترین شیوه ممکن است.
ادامه مطلب

خدمات ترجمه، ادیت، و پارافریز برای علوم زمین

شاید پیدا کردن فردی که بتواند متون پزشکی، علوم نانو، شیمی، و رشته های مشابه را انجام دهد خیلی سخت به نظر نمی رسد. ولی ارائه این سرویس ها برای رشته ای مثل علوم زمین کار آسانی نیست
ادامه مطلب

زمانی که مقاله‌ای پذیرفته نشد چه باید کرد؟

در دنیای آکادمیک، رد شدن مقاله یکی از غم انگیزترین (!) موضوعاتی است که می تواند برای هر محققی رخ دهد. در این مقاله به بررسی اقدامات لازم بعد از ریجکت شدن مقاله پرداخته می شود.
ادامه مطلب

ضریب تأثیر چیست؟ چگونه محاسبه می شود؟

ضریب تأثیر (impact factor) یکی از معیارهای ارزیابی کیفیت و اعتبار یک مقاله می باشد.در این مقاله به بررسی انواع ضرایب تأثیر، معایب و مزایا و شیوه جستجو و بررسی این ضرایب پرداخته می‌شود.
ادامه مطلب

چگونه یک انگیزه نامه بنویسم؟ شیوه صحیح نوشتن انگیزه نامه

در این مقاله سعی شده به شکل خلاصه ای به تمام نکات مفید این موضوع پرداخته شود تا بتوانید در کمترین زمان اطلاعات مورد نیاز در مورد نوشتن یک انگیزه نامه (Statement of Purpose, SOP) مناسب را کسب کنید.
ادامه مطلب

چگونه یک مقاله بنویسم؟

مقاله‌ها معمولاً گزارش‌هایی از یافته‌های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی هستند که محققان در اختیار سایر پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌دهند. در ادامه تمام قوانین و مراحل مهم مقاله‌نویسی را توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619
ثبت سفارش