استخدام

استخدام مترجم در مجموعه ترجمه، ویرایش، و رفع سرقت ادبی ادیت95:

گروه ترجمه، ویراستاری، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵ جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی و با کیفیت بالا سعی در استخدام بهترین مترجمین کشور را دارد. در همین راستا جهت نظم بخشی به فرایند استخدام مترجمین، قوانین استخدامی زیر را وضع کرده و خود و تمام متقاضیان را ملزم به اجرای آنها می داند:

۱. استخدام مترجمین، ویراستاران، و پارافریز کارها در ادیت۹۵ به صورت اینترنتی و غیرحضوری است.

۲. در صورتیکه در زمینه ای مهارت ندارید از انتخاب آن زمینه جدا خودداری نمائید.

۴. پر کردن فرم های استخدامی به منزله استخدام شما نمی باشد و گروه ترجمه، ویراستاری، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵ پس از بررسی دقیق آنها نتیجه را ظرف مدت حداکثر دو هفته به اطلاع شما خواهد رساند.

۵. در صورتیکه در نوبت استخدام گروه ترجمه، ویراستاری، و رفع سرقت ادبی Edit95 قرار دارید از هرگونه تماس با مجموعه ادیت۹۵ جدا خودداری فرمائید و تا اعلام نتیجه نهایی شکیبا باشید.

این قوانین تنها جهت نظم بخشیدن به فرایند استخدام مترجمین بوده و مجموعه ترجمه، ویرایش، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵ امیدوار است هرچه زودتر شما دوست عزیز را در جمع همکاران این مجموعه ببیند. به منظور استخدام در  گروه ترجمه، ویراستاری، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

استخدام مترجم/ویراستار/پارافریزکار

شرایط افراد متقاضی:

 افراد با مدرک دانشگاهی حداقل فوق‌لیسانس مترجمی زبان انگلیسی، تافل آی بی تی (IBT)، آیلتس (IELTS)، و جی آر ای (GRE) در اولویت قرار دارند. نهایتاً، اثبات کیفیت ادیتور شرط جذب در گروه ترجمه، ویرایش، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵ خواهد بود و داشتن مدرک صرف کفایت نمی‌کند. انجام پروژه‌ها به صورت دورکاری بوده و نیازی به حضور فیزیکی مترجمین، ویراستاران، و پارافریزکاران نیست. افراد مورد نیاز برای همکاری عبارتند از:

۱. ویراستار متون انگلیسی با حداقل ۵ سال سابقه کار

۲. مترجم فارسی به انگلیسی با سابقه حداقل ۳ سال کار

۳. پارافریز (ریفریز کار) برای رفع سرقت ادبی

پرداختی:

تسویه حساب افراد شاغل در ادیت95 اعم از مترجمین/ویراستاران/ریفریزکاران  در 15 ام و 30 ام هر ماه انجام خواهد شد. میزان پرداختی نیز با توجه به سطح همکار (نقره ای یا طلایی) تعیین خواهد شد. متقاضیان و علاقه‌مند جذب در گروه ویرایش، رفع سرقت ادبی، و ترجمه Edit95 به لیک زیر رجوع نمایند:

استخدام مترجم/ویراستار/پارافریزکار

آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619