معرفی گروه ویرایش ترجمه پارافریز ادیت95

گروه ویرایش، ترجمه و رفع سرقت متون انگلیسی ادیت۹۵ تیمی متشکل از نخبگان دانشگاهی در زمینه ویراستاری نیتیو مقاله و متن انگلیسی، رفع سرقت ادبی از طریق بازنویسی متن (کاهش درصد همپوشانی)، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، و خدمات دیگر می‌باشد.

تمامی اعضای این گروه دارای مدارک دانشگاهی زبان انگلیسی و یا مدارک بین‌المللی زبان انگلیسی شامل TOEFL ،IELTS، و یا GRE هستند که همگی براساس آزمون ورودی انتخاب شده‌اند. عضویت به عنوان مترجم در ادیت۹۵ برای عموم آزاد می‌باشد.

خدماتی که در ادیت۹۵ ارائه می‌شوند عمدتاً شامل موارد زیر است:
۱. ویراستاری متون انگلیسی
۲.  ترجمه فارسی به انگلیسی
۳.  رفع سرقت ادبی از طریق بازنویسی متن (پارافریز)
۴. ترجمه انگلیسی به فارسی
سیاست کلی ادیت۹۵ حمایت همزمان از مترجمان و مشتریان است. کیفیت کارهای ارائه شده در این تیم رضایت هر مشتری را جلب خواهد کرد. قیمت مناسب، پاسخدهی سریع، و مسؤلیت پذیری تنها گوشه‌ای از امکانات ارائه شده توسط ادیت۹۵ می‌باشد. در عین حال، پرداخت ماهیانه منظم پروژه‌های انجام شده به مترجمین و رعایت عدالت در پرداختی‌ها براساس توانایی و کیفیت کار مترجم از سیاستهای دیگر ادیت۹۵ می‌باشد.
 
گارانتی خدمات (ترجمه، ادیت، و رفع سرقت ادبی)

خدمات ارائه شده در مرکز ترجمه، ویرایش، و رفع سرقت ادبی (plagiarism) ادیت۹۵ شامل گارانتی هستند. مشتریان می توانند از شروع پروژه تا چاپ مقاله از خدمات خدمات طلایی گارانتی Edit95   بهره مند شوند. این خدمات شامل هزینه اضافی نمی باشد (مگر اینکه بخشی به متن اضافه شده باشد).

کیفیت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

گارانتی خدمات ادیت، ترجمه، و رفع سرقت ادبی

تنوع خدمات

خدمات ارائه شده در Edit95 شامل تمامی رشته های دانشگاهی و متون عمومی، علمی، و تخصصی می باشد. مشتریان می توانند در تمامی رشته هایی مثل علوم پزشکی، پرستاری، مهندسی عمران، زمین شناسی، علوم انسانی (علوم سیاسی، فلسفه، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، جغرافیا، و غیره)، کشاورزی، علوم زیستی، مهندسی نانو، مهندسی مواد، شیمی، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، و غیره، از خدمات  ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ویرایش متون انگلیسی، و رفع سرقت ادبی (کاهش درصد همپوشانی) این گروه استفاده نمایند.

تنوع خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متون انگلیسی، و بازنویسی متن

تنوع خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متن انگلیسی، و پارافریز

پاسخگویی ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته و سال

خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، ادیت متون انگلیسی، و پارافریز (ریفریز)، و ترجمه انگلیسی به فارسی در ادیت۹۵ محدود به ساعت و روزهای خاصی نمی باشد. این خدمات در تمامی ایام سال (حتی تعطیلات عید نوروز) و ساعات شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شوند. به طور میانگین بعد از ثبت پروژه حداکثر زمان ارسال پیش فاکتور ۱۰ دقیقه است.

ارائه ۲۴ ساعته خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ویرایش متن انگلیسی، و بازنویسی

پاسخگویی 24 ساعته

مناسب ترین قیمت

کافی است خدمات ما را یک بار امتحان کرده و در مورد کیفیت و قیمت قضاوت کنید. اعضای تیم ترجمه و ویرایش آنلاین ادیت۹۵ اعم از اپراتورها، مدیر پروژه، و مدیر سایت، خود در انجام پروژه های ترجمه تخصصی متون انگلیسی، ادیت متون انگلیسی، و رفع سرقت ادبی هم همکاری دارند. نتیجه کار کیفیت بالای خدمات و در نتیجه پایین آمدن برخی از هزینه ها می باشد. در نهایت، یک فایل ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش، یا پارافریز (رفع سرقت ادبی) شده با کیفیت بالا و ارزان به دست مشتری خواهد رسید.

بهترین قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متون انگلیسی، و پارافریز

مناسب ترین قیمت

برای مشاهده  لیست قیمت ها  می توانید از لینک های پایین استفاده نمایید:

تعرفه خدمات

ویرایش متن انگلیسی
ترجمه فارسي به انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
پارافریز

توضیح: قیمت محاسبه شده برای هر1000 کلمه می باشد. همچنین، قیمت خدمات ارائه شده با توجه به زمان درخواستی مشتری متغیر خواهد بود.

تعهد و مسئولیت پذیری در قبال مشتری

در مرکز ترجمه،  ویرایش، و رفع سرقت ادبی ادیت۹۵ جایی برای مترجمین یا ادیتورهای با تعهدی کاری پایین وجود ندارد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف (از قبیل ترجمه ماشینی) با مترجم یا ادیتور برخورد شده و رضایت مشتری جلب خواهد شد. از طرف دیگر، مترجمین گروه ادیت۹۵ با یک محیط پویا طرف هستند که در حین ترجمه فارسی به انگلیسی یا ویرایش متون انگلیسی ایرادهای آنها به مرور زمان گوشزد می شود. نتیجه این فرایند ارتقاء سطح علمی مترجمین و ویراستارهای گروه خواهد بود.

مسولیت پذیری در قبال خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متن انگلیسی، و ریفریز

تعهد و مسئولیت پذیری در قبال مشتری

ممکن است به مقاله زیر نیز علاقه مند باشید:

نکات و ایرادات ترجمه تخصصی و ویراستاری متون انگلیسی

امروزه با وجود دیکشنری های قوی و امکان سرچ در موتورهای جستجوی، به نظر می رسد که ترجمه زبانهای مختلف به یکدیگر، علی الخصوص ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس مسئله راحتی شده باشد. با این حال، یک سری موارد ریز و درشت در حین ترجمه فارسی به انگلیسی وجود دارد که رعایت آنها تفاوت بین یک مترجم خوب و عالی با مترجم متوسط یا ضعیف را مشخص می کند. برای ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه فرمایید:

 

نکات ترجمه و ادیت مقالات انگلیسی


تجربه بالای مترجمین و ادیتورهای تیم

اکثر اعضای تیم ترجمه و ویراستاری Edit95 از سال ۱۳۸۸ در تیم مشغول به کار هستند. بقیه مترجمین و ویراستارها هم با وسواس خاصی انتخاب می شوند. نتیجه کار کیفیت بالای خدمات ترجمه، ویراستاری، و پارافریز (رفع سرقت ادبی) و در نهایت جلب رضایت مشتریان می باشد. در راستای ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده  (شامل ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی برای ژورنالهای ISI، ادیت متون انگلیسی، پارافریز (ریفریز)، و ترجمه انگلیسی به فارسی ارائه گزارش سرقت ادبی، و غیره) در ادیت۹۵، این مرکز همواره به استخدام مترجمین، ادیتورها، و ریفریز کارهای با انگیزه و با کیفیت اهتمام دارد. مسئله مهمی که ادیت۹۵ بر آن تأکید دارد، بهبود مستمر کیفیت مترجمین و ادیتورها از طریق ارزیابی مداوم فایل های انجام شده و رفع اشکالات آنها است. برای استخدام در Edit95 همین الان اقدام نمایید. لازم به ذکر است، ارسال نمونه کار تأثیر به سزایی در بررسی سریعتر پرونده متقاضیان خواهد داشت.

تجربه بالای تیم در ارائه خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، ویراستاری متون انگلیسی، و کاهش درصد همپوشانی

تجربه بالای مترجمین، ادیتورها، و ریفریز کار ها
 

استخدام مترجم/ویراستار/پارافریزکار

وقت شناسی

هیچ کدام از خدمات دریافتی از ادیت۹۵ از قبیل ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متن انگلیسی، یا پارافریز برای کاهش درصد همپوشانی شامل تأخیر نخواهند بود. ما این اطمینان را می دهیم که خدمات دریافتی از این گروه به موقع (و گاهاً زودتر از موعد) خواهد بود. در صورت مشاهده هرگونه تأخیر، ما به شما این قول را می دهیم که در سفارشات بعدی پروژه شما شامل تخفیف خواهد بود.

وقت شناسی ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متن انگلیسی، و ریفریز

وقت شناسی در انجام پروژه های ترجمه فارسی به انگلسی و ادیت مقاله انگلیسی

پشتیبانی از مشتری تا زمان چاپ مقاله

ما به شما قول می دهیم تا لحظه ای که مقاله تان چاپ نشده است همراه شما باشیم. بدیهی است که هر پروژه ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متن انگلیسی، یا ریفریز (رفع سرقت ادبی) در طول مراحل داوری و ارزیابی ژورنال تغییراتی متحمل خواهد شد. ادیت۹۵ در بررسی مجدد پروژه ها کنار شما بوده و هزینه دریافتی از مشتریان محدود به تغییرات اعمال شده می باشد. همچنین، اگر مقاله به هر علتی ریجکت شود، بعد از اعمال تغییرات عملی توسط مشتری، مجدداً و بدون هزینه بررسی خواهد شد. 

پشتیبانی از مشتری ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متن انگلیسی، و ریفریز

پشتیبانی از مشتری تا لحظه چاپ مقاله

تضمین امنیت فایل های مشتری

ما امنیت و محرمانه بودن فایلهای ارسال شده از طرف مشتری به ادیت۹۵ اعم از پایان نامه ها، مقالات، و هر گونه متن دیگر را تضمین می کنیم. فرایند ارسال پروژه ها به مترجمین و ادیتورهای ادیت۹۵ به گونه ای است که امکان هیچ گونه استفاده از فایل مشتری برای افراد مرتبط با فایل را فراهم نمی کند.

امنیت فایل ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متن انگلیسی، و ریفریز

تضمین امنیت فایل ها

ارائه گواهی کیفیت برای چاپ در ژورنالهای بین المللی

به منظور افزایش اعتبار تحقیق ارائه شده توسط مشتری در ژورنالهای علمی، در صورت درخواست مشتریان، ادیت۹۵ گواهی کیفیت برای مشتریان صادر می کند. این گواهی در جلب اعتماد مجلات مورد نظر مشتری و تسریع در روند داوری و ارزیابی مقاله نتیجه قابل توجهی خواهد داشت.

ارائه گواهی کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متن انگلیسی، و ریفریز

ارائه گواهی معتبر ویرایش و ترجمه 

استخدام مترجم/ویراستار/پارافریزکار

ارائه مطالب گوناگون مرتبط با ترجمه، ویرایش، و زبان انگلیسی

گروه ترجمه، ویرایش، و رفع سرقت ادبی ادیت95 تیمی از نخبگان دانشگاهی است. این گروه علاوه بر خدمات یاد شده (ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی،  ادیت تضمینی متون انگیسی برای ژورنالهای ISI، رفع سرقت ادبی (پارافریز)، و ترجمه انگلیسی به فارسی)، به طور پیوسته به ارائه مطالب علمی مرتبط با ترجمه، ویرایش، و زبان انگلیسی می پردازد. به منظور مطالعه مقاله ها ارائه شده در این گروه به لینک زیر مراجعه فرمایید:

ترجمه-تخصصی-فارسی-به-انگلسیی-ادیت-مقالات-ISI-ویرایش-متون-انگلیسی-ادیت-متون-انگلیسی

لیست مقالات ادیت95

آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619