سؤالات رایج

سؤالات متداول

1- منظور از ترجمه نقره‌ای و طلایی در پروژه های (ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متون انگلیسی، و رفع سرقت ادبی) ادیت95 چیست؟

برای بالا بردن قدرت انتخاب مشتریان و پوشش تمام نیازمندی‌های آنان، گروه ادیت95 نوع ترجمه را به دو دسته طلایی و نقره‌ای  تقسیم کرده است که مشتری بتواند سفارش خود را بنا ­بر اهمیت، کیفیت و هزینه در دو درجه‌بندی طلایی (انجام ترجمه توسط مترجمین باسابقه و سپس ادیت توسط ویراستار مجرب همراه با گارانتی) و  نقره‌ای (ترجمه توسط مترجمین حرفه‌ای و ادیت) انجام دهد.

-پروژه (ترجمه، ویرایش، یا کاهش درصد همپوشانی) طلایی: انجام ترجمه توسط مترجمین باسابقه و سپس ادیت متن توسط ویراستارهای حرفه‌ای گروه همراه با تضمین زبان انگلیسی (در صورت هرگونه اشکال در زبان انگلیسی، متن مجدداً بررسی و ادیت می‌شود و این امر تا مرحله چاپ مقاله بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی صورت می‌گیرد)

-پروژه نقره‌ای: انجام ترجمه توسط مترجمین/ادیتور/ریفریزکار باسابقه و سپس ادیت متن توسط ویراستارهای حرفه‌ای

به منظور اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این پلن ها و هزینه به لینک زیر رجوع کنید:

تعرفه خدمات

 

2- در صورت وجود اشکال در متن ترجمه‌شده یا مقاله ادیت شده چه باید کرد؟

کلیه سفارش‌ها در ادیت95 به مدت 3 روز پس از تحویل سفارش دارای گارانتی می‌باشند (به‌جز ترجمه طلایی که تا مرحله چاپ شامل گارانتی می‌باشد). درصورتی‌که ترجمه دارای ایراداتی باشد، با بررسی گروه کنترل کیفی و تائید اعتراض کاربر 3 راه جهت رفع مشکل در نظر گرفته‌شده است:

الف- درصورتی‌که ایرادات مشاهده‌شده، قابل‌پذیرش باشد سفارش توسط مترجم شما و یا مترجم دیگری دوباره بازخوانی و ویرایش خواهد شد.

ب- درصورتی‌که سفارش از کیفیت لازم در سطح خود ( نقره‌ای و یا طلائی) برخوردار نباشد سفارش شما مرجوع و توسط مترجم دیگری دوباره ترجمه خواهد شد.

ج- درصورتی‌که سفارش از کیفیت لازم در سطح خود (نقره‌ای و یا طلائی) برخوردار نباشد و تمایل به ترجمه مجدد نداشته باشید تمام هزینه پرداختی عودت داده می‌شود.

3- آیا ادیت انجام‌شده نیز شامل سطح طلایی و نقره‌ای می شود؟

بله. ویرایش‌های صورت گرفته در ادیت95 با دو سطح نقره ای و طلایی انجام می‌گیرند. برای اطلاعات بیشتر از پلن ها و هزینه پروژه های ادیت مقالات انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، و پارافریز مقاله و متن از لیست قیمت ها  استفاده نمایید:

تعرفه خدمات

ویرایش متن انگلیسی
ترجمه فارسي به انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
پارافریز

توضیح: قیمت محاسبه شده برای هر1000 کلمه می باشد. همچنین، قیمت خدمات ارائه شده با توجه به زمان درخواستی مشتری متغیر خواهد بود.

 

4- درصورتی‌که ویراستار برای نویسنده مقاله کامنت گذاشت چه کنیم؟

برای رفع مشکل حتماً باید به کامنت مربوطه پاسخ داده و متن مجدداً جهت رفع آن به سایت ارسال گردد. در صورت عدم پاسخ به کامنت­ها هرگونه ادعای بعدی در خصوص رد مقاله موردقبول گروه ویراستاری ادیت95 نخواهد بود.

ارسال نظر


آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : - 04136384214 09919001619
ثبت سفارش