لیست مقالات

ضریب تأثیر چیست؟ چگونه محاسبه می شود؟

ضریب تأثیر (impact factor) یکی از معیارهای ارزیابی کیفیت و اعتبار یک مقاله می باشد.در این مقاله به بررسی انواع ضرایب تأثیر، معایب و مزایا و شیوه جستجو و بررسی این ضرایب پرداخته می‌شود.
ادامه مطلب

چگونه یک انگیزه نامه بنویسم؟ شیوه صحیح نوشتن انگیزه نامه

قطعا نمیخواهید همه زمان خود را برای دانستن نکات یک انگیزه نامه مناسب هدر دهید. در این مقاله سعی شده به شکل خلاصه ای به تمام نکات مفید این موضوع پرداخته شود تا بتوانید در کمترین زمان اطلاعات مورد نیاز در مورد نوشتن یک انگیزه نامه مناسب را کسب کنید.
ادامه مطلب

چگونه یک مقاله بنویسم؟

مقاله‌ها معمولاً گزارش‌هایی از یافته‌های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی هستند که محققان در اختیار سایر پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌دهند. در ادامه تمام قوانین و مراحل مهم مقاله‌نویسی را توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

چگونه یک پایان نامه یا رساله بنویسیم؟

پایان‌نامه در قالب، درسی چند واحدی است که دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یا دکترا برای دریافت مدرک خود موظف به نوشتن آن هستند. در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه مقالاتی صحیح در قالب مناسب بنویسید و با موفقیت مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنید
ادامه مطلب

پارافریز چیست؟ چگونه یک مقاله را پارافریز کنیم؟

زمانی که متنی را در سطح دانشگاهی می‌نویسیم باید سایر منابع را با دقت با مطالب خود ادغام کنیم. در این میان، باید مراقب بود که دچار سرقت ادبی نشویم. رفع سرقت ادبی و کاهش درصد همپوشانی از طریق پارافریز انجام می شود.
ادامه مطلب

گرامرلی: نرم افزار ویرایش متن انگلیسی

گرامرلی یکی از بهترین ابزار های ترجمه، ویرایش، و پارافریز متون انگلیسی است. گرامرلی دارای دو نسخه پولی و رایگان است.
ادامه مطلب

مفاهیم کلیدی علم آمار

ازآنجاکه مفاهیم و ابزارهای آماری نقش مفید و مهمی در انجام انواع پژوهش‌ها ایفا می‌کنند، دانستن این مفاهیم برای کسی که با آمار سرکار دارد ضروری است. در ادامه به بررسی معانی این مفاهیم می‌پردازیم.
ادامه مطلب

تعریف روایی سازه و روش تعیین آن

روایی سازه (construct validity) مهم ترین دغدغه های در تحقیقات کمی است. انواع روایی سازه: روایی همگرا و روایی واگرا (تشخیصی)
ادامه مطلب

صفر تا صد آزمون جی مت (GMAT) و نمونه سؤال

اگر شما هم یکی از داوطلبین مدارس کسب‌وکار (business school) یا دانشگاه ها و کالج های مدیریتی برتر هستید، می دانید مدرک قبولی در آزمون جی مت (GMAT) یکی از معتبر ترین مدرک های موجود در زمینه MBA است.
ادامه مطلب
برو به صفحه:
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619