لیست مقالات

گزارش سرقت ادبی

گزارش رفع سرقت ادبی به همراه پارافریز مقالات انگلیسی، همراه ترجمه انگلیسی به فارسی، ادیت مقالات و متون انگلیسی، و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی از پرکاربردترین خدمات ادیت95 می‌باشند.
ادامه مطلب

تفاوت ویرایش و تصحیح

ویرایش (editing) دقیق و بی نقص یک مقاله مراحل مختلفی دارد. یکی از مهمترین مراحل این فرایند بازخوانی نهایی متن ادیت شده و تصحیح متن (Proofreading) توسط یک ادیتور دیگر است.
ادامه مطلب

اشتباهات متداول هنگام نوشتن تحقیق

داوران ژورنال معمولا مقالات شما را برحسب پروتکل‌های خاصی بررسی می‌کنند. به عنوان مثال در صورتی که تمرکز آنها بیشتر روی بحث و ساختار مقاله باشد تا درستی جمله، ممکن است تمرکز چندانی روی خطاهای مقاله نداشته باشند.
ادامه مطلب

هر آنچه نیاز دارید از Google Scholar بدانید!

گوگل اسکالر بخش کوچکی از دریای عظیم گوگل است که به عنوان موتور جستجوگر آکادمیک فقط به جستجوی مطالب ناشران ، دانشگاه ها، یا وب سایت های علمی می‌پردازد.
ادامه مطلب

چگونه یک پروپوزال (Proposal) بنویسیم؟

ارائه پیشنهاد یا پروپوزال پژوهشی مناسب امری مهم در زمینه‌های مختلف از جمله زمین شناسی و مدیریت تجاری محسوب می‌شود. در ادامه به بررسی مراحل نوشتن یک پروپوزال پژوهشی می پردازیم .
ادامه مطلب

چرا مقاله ام توسط مجله پذیرفته نشد؟

پذیرفته‌نشدن (ریجکت شدن) مقاله‌ها توسط سردیبر و ادیتور‌های مجله امری غیرمعمول نیست. اما دانستن اینکه چرا سردبیر مقاله شمارا برای داوری دقیق ارسال نکرده ضروری است. در ادامه به دلایل اصلی رد مقالات می پردازیم.
ادامه مطلب

اطلاعات تماس

تبریز، مرزداران، روبروی ساختمان بیمه، نیاوران ششم، ۱۶ متری، پلاک ۵۷۷، کدپستی: ۵۱۵۸۳۳۷۱۹۵
ادامه مطلب

معرفی گروه ترجمه، ادیت، و پارافریز Edit95

ادیت۹۵ تیمی متشکل از نخبگان دانشگاهی در زمینه ویراستاری نیتیو مقاله و متن انگلیسی، کاهش درصد همپوشانی متن از طریق بازنویسی متن، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، و خدمات دیگر می‌باشد.
ادامه مطلب

ترجمه فارسی به انگلیسی: تضمینی، ارزان، با کیفیت

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی، با کیفیت، و تضمینی مقاله در کنار ترجمه انگلیسی به فارسی، ادیت مقالات انگلیسی، و بازنویسی متن برای چاپ در ژورنالهای ISI از خدماتی است که در ادیت۹۵ ارائه می شوند.
ادامه مطلب
برو به صفحه:
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : - 04136384214 09919001619
ثبت سفارش