لیست مقالات

گزارش سرقت ادبی

گزارش رفع سرقت ادبی به همراه پارافریز مقالات انگلیسی، همراه ترجمه انگلیسی به فارسی، ادیت مقالات و متون انگلیسی، و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی از پرکاربردترین خدمات ادیت95 می‌باشند.
ادامه مطلب

هر آنچه نیاز دارید از Google Scholar بدانید!

گوگل اسکالر بخش کوچکی از دریای عظیم گوگل است که به عنوان موتور جستجوگر آکادمیک فقط به جستجوی مطالب ناشران ، دانشگاه ها، یا وب سایت های علمی می‌پردازد.
ادامه مطلب

چگونه یک پروپوزال (Proposal) بنویسیم؟

ارائه پیشنهاد یا پروپوزال پژوهشی مناسب امری مهم در زمینه‌های مختلف از جمله زمین شناسی و مدیریت تجاری محسوب می‌شود. در ادامه به بررسی مراحل نوشتن یک پروپوزال پژوهشی می پردازیم پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

چرا مقاله ام توسط مجله پذیرفته نشد؟

پذیرفته‌نشدن مقاله‌ها توسط سردیبر و ادیتور‌های مجله امری غیرمعمول نیست. اما دانستن اینکه چرا سردبیر مقاله شمارا برای داوری دقیق ارسال نکرده ضروری است. در این مقاله به دلایل اصلی رد مقالات می پردازیم.
ادامه مطلب

معرفی گروه ترجمه، ادیت، و پارافریز Edit95

ادیت۹۵ تیمی متشکل از نخبگان دانشگاهی در زمینه ویراستاری نیتیو مقاله و متن انگلیسی، رفع سرقت ادبی از طریق بازنویسی متن، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، و خدمات دیگر می‌باشد.
ادامه مطلب

ترجمه فارسی به انگلیسی تضمینی و ارزان

ترجمه متن فارسی به انگلیسی تخصصی، با کیفیت، و تضمینی مقاله در کنار ترجمه انگلیسی به فارسی، ادیت مقالات انگلیسی، و بازنویسی متن برای چاپ در ژورنالهای ISI از خدماتی است که در ادیت۹۵ ارائه می شوند.
ادامه مطلب

ترجمه انگلیسی به فارسی ارزان و با کیفیت

زبان‌های مختلف ارتباط‌دهنده کشورها با یک دیگر هستند. به منظور ایجاد این پیوند، نیاز است تا از مترجم حرفه‌ای در ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی بهره گرفته شود.
ادامه مطلب

ویرایش تضمینی مقالات و متون انگلیسی

نوشتن یک متن بی عیب و نقص چیزی است که هر محقق به آن نیاز دارد. آنچه که یک متن انگلیسی را بدون مشکل جلوه می دهد، ویراستاری مقالات انگلیسی تضمینی به صحیح ترین شیوه ممکن است.
ادامه مطلب

چگونه مقالات را پارافریز کنیم؟

در چند سال اخیر، پدیده سرقت ادبی (plagiarism) که در بین برخی از محققین رواج پیدا کرده بود، بیش از پیش مطرح شد. سرقت ادبی (پلاجریزم) کپی کردن کار یا استفاده از ایده های اصلی فرد دیگر تعریف می شود
ادامه مطلب
برو به صفحه:
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : - 04136384214 09919001619
ثبت سفارش