لیست مقالات صفحه 2

خدمات ترجمه، ادیت، و پارافریز برای علوم زمین

شاید پیدا کردن فردی که بتواند متون پزشکی، علوم نانو، شیمی، و رشته های مشابه را انجام دهد خیلی سخت به نظر نمی رسد. ولی ارائه این سرویس ها برای رشته ای مثل علوم زمین کار آسانی نیست
ادامه مطلب

زمانی که مقاله‌ای پذیرفته نشد چه باید کرد؟

در دنیای آکادمیک، رد شدن مقاله یکی از غم انگیزترین (!) موضوعاتی است که می تواند برای هر محققی رخ دهد. در این مقاله به بررسی اقدامات لازم بعد از ریجکت شدن مقاله پرداخته می شود.
ادامه مطلب

ضریب تأثیر چیست؟ چگونه محاسبه می شود؟

ضریب تأثیر (impact factor) یکی از معیارهای ارزیابی کیفیت و اعتبار یک مقاله می باشد.در این مقاله به بررسی انواع ضرایب تأثیر، معایب و مزایا و شیوه جستجو و بررسی این ضرایب پرداخته می‌شود.
ادامه مطلب

چگونه یک انگیزه نامه بنویسم؟ شیوه صحیح نوشتن انگیزه نامه

در این مقاله سعی شده به شکل خلاصه ای به تمام نکات مفید این موضوع پرداخته شود تا بتوانید در کمترین زمان اطلاعات مورد نیاز در مورد نوشتن یک انگیزه نامه (Statement of Purpose, SOP) مناسب را کسب کنید.
ادامه مطلب

چگونه یک مقاله بنویسم؟

مقاله‌ها معمولاً گزارش‌هایی از یافته‌های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی هستند که محققان در اختیار سایر پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌دهند. در ادامه تمام قوانین و مراحل مهم مقاله‌نویسی را توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

چگونه یک پایان نامه یا رساله بنویسیم؟

پایان‌نامه در قالب، درسی چند واحدی است که دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یا دکترا برای دریافت مدرک خود موظف به نوشتن آن هستند. در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه مقالاتی صحیح در قالب مناسب بنویسید و با موفقیت مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنید
ادامه مطلب

گرامرلی: نرم افزار ویرایش متن انگلیسی

گرامرلی یکی از بهترین ابزار های ترجمه، ویرایش، و پارافریز متون انگلیسی است. گرامرلی دارای دو نسخه پولی و رایگان است.
ادامه مطلب

معرفی مفاهیم کلیدی علم آمار

ازآنجاکه مفاهیم و ابزارهای آماری نقش مفید و مهمی در انجام انواع پژوهش‌ها ایفا می‌کنند، دانستن این مفاهیم برای کسی که با آمار سرکار دارد ضروری است. در ادامه به بررسی معانی این مفاهیم می‌پردازیم.
ادامه مطلب

روایی سازه چیست و چگونه تعیین می شود

روایی سازه (construct validity) مهم ترین دغدغه های در تحقیقات کمی است. انواع روایی سازه: روایی همگرا و روایی واگرا (تشخیصی)
ادامه مطلب
برو به صفحه:
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619
ثبت سفارش