لیست مقالات صفحه 4

همه چیز در مورد آزمون آیلتس + نمونه سؤالات

آزمون آیلتس (IELTS) به همراه آزمون تافل (TOEFL) از از معتبر ترین و مورد قبول ترین آزمون های سنجش سطح زبان انگلیسی بوده و در اکثر کشور ها و دانشگاه ها قابل استفاده هستند.
ادامه مطلب

انواع مقالات علمی داخلی و خارجی

انواع مقاله های عملی: پژوهشی (original research)، مقاله های مروری، گزارشات و نامه های کوتاه ، مورد پژوهی، opinion articles، مقالات نقد کتاب، مقالات آموزشی، method articles
ادامه مطلب

انواع و روشهای اندازه گیری پایایی تحقیق

روایی (validity) و پایایی (reliability) از مفاهیم مهم در انجام تحقیقات کمی (quantitative research) هستند. انواع پایایی: باز آزمون، بینابینی، به شکل موازی، همسانی درونی
ادامه مطلب

چگونه برای اپلای، پذیرش، و گرفتن فاند اقدام کنم؟

اپلای، پذیرش، و اخذ فاند از دانشگاه های خارجی جزو اهداف دانشجویان به شمار می رود. این فرایند نیاز به برنامه ریزی مداوم دارد. ولی به دلیل شباهت دانشگاه ها در اکثر کشورها، می توان به اطلاعات کافی در این مورد دست پیدا کرد.
ادامه مطلب

پایایی (reliability) و روایی (validity) تحقیق چیست؟

پایایی (reliability) و روایی (validity) پرسشنامه از اهمیت بسیاری در انجام تحقیقات برخوردار هستند. برای انجام تحقیق ابتدا باید به جمع‌آوری داده پرداخته و آنها را با کمک ابزار و روش‌های تحقیق تحلیل کرد.
ادامه مطلب

آزمون های زبان انگلیسی

شرکت در آزمونهای زبان انگلیسی و گرفتن مدرک زبان، یکی از مراحل اصلی اپلای، پذیرش، و گرفتن فاند است. برای شرکت در دانشگاه ها، دانشجو باید حداقل مدرک تافل، آیلتس، جی آر ای، یا جی مت داشته باشد.
ادامه مطلب

اصطلاحات ضروری در ترجمه فارسی به انگلیسی، ادیت، و پارافریز مقاله

در این مقاله به معرفی اصطلاحات پر کاربرد در ترجمه فارسی به انگلیسی، ویراستاری متون انگلیسی، و پارفریز متون انگلیسی پرداخته می شود.
ادامه مطلب

ارسال رزومه متقاضیان ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متن و مقاله انگلیسی، و پارافریز

با سلام. از کلیه مترجمین محترم که برای همکاری در ادیت95 رزومه ارسال کرده اند، خواهشمند است اطلاعات زیر را به شماره تلگرام گروه (09919001619) ارسال نمایند.
ادامه مطلب

چگونه یک رزومه قوی بنویسم؟

زمانی که صفر تا صد نوشتن رزومه را یاد بگیرید، هیچگاه از حقوق و شغل عالی دور نمی‌مانید. یک رزومه خوب مسیر را برای شما هموار می‌کند و باعث می‌شود شما تخصص گرا و هدفمند به جستجوی شغل بپردازید.
ادامه مطلب
برو به صفحه:
آخرین مقالات و اخبار سایت مشاهده همه اخبار و مقالات
514 تعداد کاربران
14540 تعداد پروژه ها
17 تعداد مترجمان
6452 فارسی به انگلیسی
4152 انگلیسی به فارسی
93 رضایت مشتریان
شماره های تماس : 09919001619
ثبت سفارش